Marka Manutan: jak powstała i co zyskasz, kupując nasze produkty

W naszej ofercie mamy ponad 500 tysięcy produktów z całego świata, z których aż 5700 sygnujemy własną marką Manutan. Oferujemy towary wysokiej jakości, porównywalne z produktami dużych marek budowlanych, ale za znacznie lepszą cenę. Już teraz dowiedz się, dlaczego stworzyliśmy własną markę i co możesz dzięki temu zyskać.

Značka Manutan: jak vznikla a co za výhody s nákupem produktů získáte

Marka Manutan oparta jest na ponad 50-letnim doświadczeniu na europejskim rynku produktów z zakresu wyposażenia przedsiębiorstw. Firma stopniowo rozszerzyła się do 26 filii, a w 2001 roku zaistniała w Polsce. Zależy nam na długotrwałych relacjach z Klientami, naszym celem nie jest jednorazowy sukces. Chcemy wspólnie budować lepsze warunki pracy przedsiębiorstw, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, czyli dopasowane do potrzeb pracowników.

W Manutan wierzymy, że wszystkie firmy mają prawo do korzystania z wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie, aby zapewnić swoim współpracownikom bezpieczne warunki, zgodne z zasadami BHP. W ofercie Manutan znajdują się pozycje dostępne od wielu lat, jednak ciągle rozwijamy naszą bazę produktów, by zapewnić Klientom możliwości wyboru. W naszym sklepie internetowym znaleźć można między innymi:

 • pełne wyposażenie biura,
 • produkty z zakresu bezpieczeństwa dla magazynów, fabryk oraz działów logistycznych.

Dzięki naszej ofercie będzie można wesprzeć zarówno dział wysyłki i pakowania, jak i utrzymać odpowiednią czystość na terenie całego przedsiębiorstwa. Ponadto oferujemy wiele produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Co ważne, każdy z Klientów otrzyma 10-letnią gwarancję (lub 3-letnią gwarancję na materiały eksploatacyjne) na wszystkie produkty Manutan.

Jakie produkty należą do marki Manutan?

„Zaprojektowaliśmy dla marki Manutan podstawowe linie produktowe, z których na co dzień korzystasz w firmie. Na przykład wózki transportowe, materiały wykorzystywane do pakowania lub krzesła biurowe. Ważne jednak jest to, że duży nacisk położyliśmy na jakość naszych produktów. Dzięki temu nie zrujnujesz budżetu firmy i będziesz mógł skupić się na rozwoju firmy, a nie ciągle myśleć o kolejnych zakupach i zastanawiać się, gdzie kupisz taniej” – wyjaśnia Josef Mik.

Produkty, które przetrwają lata, znajdziesz pod marką Manutan w kategoriach:

 • bezpieczeństwo i BHP,
 • biuro,
 • czystość i środowisko,
 • krzesła,
 • opakowania,
 • przemysł, magazyn i warsztat,
 • przestrzenie zewnętrzne,
 • urządzenia, narzędzie i materiały przemysłowe,
 • restauracja.

„Projektując produkty naszej marki, staramy się odpowiadać na panujące obecnie trendy. Z początkiem pandemii koronawirusa znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę środków higienicznych, środków dezynfekujących i masek oraz dodaliśmy do asortymentu więcej rodzajów sprzętu biurowego, który może być również używany w domu na home office” – dodaje Josef Mik.

Klasyfikując produkty pod markę Manutan, kierujemy się głównie wymaganiami naszych Klientów. Właśnie dlatego w przyszłości planujemy rozszerzyć kategorie o produkty dla branż TSL.

Do marki Manutan należą wyłącznie produkty sprawdzonych producentów

„Produkty naszej marki są projektowane i akceptowane przez naszych głównych menadżerów. Starannie je dobierają i sami testują na podstawie wieloletniego doświadczenia. Na przykład krzesła biurowe pomimo tego, że mogą wyglądać na zużyte, posłużą Ci jeszcze przez wiele lat. W przypadku tanich i niskiej jakości marek już dawno zostałyby oddane do naprawy lub trzeba by było kupować części zamienne” – mówi Josef Mik.

Aby osiągnąć taką jakość, wybieramy produkty wyłącznie od doświadczonych i sprawdzonych producentów. A my dbamy o to:

 • aby Twoje ulubione produkty były dostępne zawsze,
 • aby były dostępne w tej samej, wysokiej jakości.

„Pytamy również bezpośrednio firmy, jak sprawdza się nasz sprzęt. Okazuje się, że nacisk na jakość materiałów i trwałość produktów procentuje. Nawet po latach widzimy w zamówieniach zapotrzebowanie na te same narzędzia czy sprzęt. A kiedy po dziesięciu latach rzemieślnik kupuje ten sam młotek, wiesz, że wybrałeś właściwie” – dodaje Josef Mik.

Poszukaj przydatnych usług pod marką Manutan

Przeczytaj więcej o naszych ulubionych usługach:

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz liczyć na fachowe porady dotyczące całego naszego asortymentu, w tym oczywiście produktów Manutan. W pierwszej kolejności zaproponujemy Ci niezawodny produkt, który idealnie odpowie na Twoje potrzeby. Przygotujemy także wizualizację 3D zagospodarowania przestrzeni dowolnego pomieszczenia. W razie potrzeby zorganizujemy również dostawę, montaż lub wypożyczymy model do testu.

Jeśli chcesz zapytać o produkty Manutan, wyślij nam e-mail na adres manutan@manutan.pl lub zadzwoń na infolinię +48 22 874 32 65.


Pisaliśmy o:

Więcej powiązanych artykułów